Animasyonu görebilmeniz içinÜcretsiz Flash Player Yüklemeniz gerekiyor.
 

Hakkımızda

Firma 1992 yılında Yaşar Sormuş tarafından kurulmuştur. 2000 yılında taşören olarak taahhüt işleri yapmaya başlamıştır. 2000 yılında Tenekecioğlu Ltd. Şti. olarak faaliyetini sürdürmeye devam etti. Faaliyet alanı karal imalatı ve uygulama olarak başladı. 2000 yılında atöyle kuruldu. Flanş ve hava kanalları imalatının kendi bünyesinde de başlamıştır. Halen imalatın yanısıra uygulama işlerinede devam etmektedir.

Vizyonumuz
Ürün ve hizmet kalitesi, güvenirlilik, paylaşım ve süreklilik; dün olduğu gibi bugünden sonrada sağlıklı gelişimi ve konuları hedeflere varış için vazgeçilmez temel ilkeler olmaya devam edecektir.

Misyonumuz
Hizmet verdiği sektörde rekabet gücünü yükseltecek yenilik ve değişimlere uyumlu, çevre değerlerine saygılı, ürün ve hizmetlerinde kalite hedefinden vazgeçmeyen ve gelişmeye açık insan kaynağını başarının odak noktası gören, tüm paydaşlarının memnuniyetini sağlayan öncü bir firma olmak.

Kalite Politakımız

* Yöneticileri ve çalışanları olarak müşterilerimizin ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılamak için gerekli hizmet ve ürünleri kaliteli ve uygun fiyat politikası ile sunmayı,
* Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sunarken sosyal politikamıza uygun olarak üretmeyi,
* Tüm hizmet ve ürünlerimizin verimliliğini, güvenirliğini, uygunluğunu ve kalitesini sürekli iyileştirmeyi,
* Faaliyetlerimizi yaparken iş ahlakı, saygı ve güler yüzü ön planda tutmayı,
* Müşterilerimize şirketimizin ortağı gözüyle bakarak her türlü öneri, istek ve şikayetlerini ön planda tutarak onlara daha iyi hizmeti vermeyi,
* Tüm bu ilkelerimizi kalite yönetim sistemi ile güvence altına almayı,
kalite politikamız olarak benimsemişizdir.

Faaliyet Alanlarımız

* Soğuk haddelenmiş sac
* Sıcak haddelenmiş sac
* Galvanizli sac
* Silisli sac
* Boyalı sac
* Alüminyum sac
* Alüminyum folyo
* Fason dilme ve kesme depolama

 

sanayi havalandırma

2008 © İstanbul Havalandırma. Tüm Hakları Saklıdır